Dřevěné podlahy

nejoblíbenější podlahy již po mnohé generace

Dřevo je jedinečným materiálem pro výrobu podlah a dřevěné podlahy se již po dlouhá století těší velké oblibě. Jednou z nejdůležitějších vlastností dřeva je jeho schopnost dobře izolovat hluk a chlad. To znamená, že dřevěná podlaha bude po celý rok příjemná na chůzi, ať už je venku teplo nebo zima.

Dřevo je rovněž příjemné na dotyk. Dřevěné podlahy, pokud se o ně správně pečuje, navíc vydrží dlouhá léta a mohou být opakovaně renovovány, aby získaly svůj původní vzhled.

Parkety

Dřevěné parkety jsou velmi oblíbenou podlahovou krytinou, zákazníci u nich oceňují vysokou, takřka neomezenou životnost, neboť i při mechanickém poškození povrchu lze parkety několikanásobně renovovat.

Nabízíme parkety vyrobené z evropských, tak exotických dřevin.

Podlahy ESCO

Český výrobce podlah ESCO vyrábí kvalitní masivní a vícevrstvé dřevěné podlahy, které mají své jméno i za hranicemi České republiky. Nabízíme Vám kompletní sortiment této společnosti.

Trendline Soft Tone Chateau Další kolekce
kolekce Trendline kolekce Soft Tone kolekce Chateau další kolekce...

Průmyslové mozaiky

Průmyslové mozaiky (též tzv. kantovky) jsou stylově vypadající dřevěné podlahy za nízkou cenu. Skládají se z malých lamelek, což zajišťuje jejich vysokou životnost a  odolnost proti oděru.

Více informací...

Kazety

Kazetové parkety či zámecké mozaiky se v minulosti instalovaly do zámeckých a panských komnat. Dnes se používají do slavnostních interiérů a tam, kde je na podlahu kladen velký důraz.

Více informací...

Bordury, intarzie

Tyto ozdobné pruhy (bordury) a skládané ornamenty (intarzie) na podlaze dodají každé podlaze osobité kouzlo.

Více informací...