Vinylové podlahy

nový trend v oblasti komerčních i bytových podlah

Vinylové

Vinylové podlahy jsou v současnosti moderním termínem, který označuje tvrzené heterogenní PVC podlahoviny, které se lepí k podkladu jedna vedle druhé, aniž by bylo nutné je vzájemně spojovat či svařovat.

Tyto podlahy mají většinou silnou nášlapnou vrstvu, jsou tedy vhodné do prostor se zvýšenou provozní zátěží jako jsou prodejny, restaurace či bary. Pro svoji schopnost téměř dokonale imitovat povrch z kamene, dřeva i kovu jsou ovšem oblíbenou volbou i do bytových prostor.

Materiál je odolný vůči oděru i vodě, je pružný a zároveň rozměrově stálý. Vinylové podlahy jsou rovněž nenáročné na údržbu a jejich pokládka je opravdu snadná.

Plovoucí celovinylové podlahy

Celovinylové plovoucí podlahy o síle 4,5–5 mm jsou vhodné do obytných i komerčních prostor, neboť se snadno čistí a jsou velmi odolné. Jejich nespornou výhodou je možnost využití ve vlhkých prostorách (např. koupelny) a možnost kombinovat s podlahovým vytápěním.

Vinylové podlahy wineo® DESIGNline

kolekce 400 kolekce 600 XL kolekce 800 Další kolekce...
kolekce 400 kolekce 600 XL kolekce 800 další kolekce...

Plovoucí vinylové podlahy na nosné desce

Vinylové plovoucí podlahy na nosné HDF desce o tloušťce 9-10,5 mm disponují obdobnými vlastnostmi, jako mají plovoucí celovinylové podlahy, ale jsou podstatně tišší a skvěle izolují teplo, takže chůze po nich je výrazně komfortnější.

Vinylové podlahy Fatrafloor

Vinylové podlahy Fatra RS-click

Vinylové podlahy Gerflor

Vinylové podlahy Wicanders

Vinylové podlahy wineo® DESIGNline

Dále nabízíme plovoucí vinylové podlahy na nosné desce následujících výrobců:

Lepené vinylové podlahy

Lepené vinylové podlahy jsou podlahové dílce v různých rozměrech, které jsou určeny k celoplošnému lepení k podkladu. Tyto podlahy jsou vhodné do vlhkých prostor a jsou odolné proti opotřebení. Díky své nízké výšce je možné je kombinovat s podlahovým vytápěním. Lepené vinylové podlahy se doporučuje instalovat např. do koupelen, kanceláří nebo prostor, které obývají alergici.

Vinylové podlahy Gerflor DesignArt

kolekce Home kolekce Home Click kolekce Traffic kolekce Traffic Click
kolekce Home kolekce Home Click kolekce Traffic kolekce Traffic Click

Vinylové podlahy Fatrafloor

Vinylové podlahy wineo® DESIGNline

kolekce 600 kolekce 600 XL kolekce 800 XL Další kolekce...
kolekce 600 kolekce 600 XL kolekce 800 XL další kolekce...